Aktualitet

Një makinë përfshihet nga flakët. Bllokohet aksi pranë tunelit të Elbasanit

Një makinë përfshihet nga flakët. Bllokohet aksi pranë

Një automjet është përfshirë nga flakët në ecje e sipër, në aksin Elbasan-Tiranë pranë tunelit, ekzaktësisht në vendin e quajtur Mamël.

Në vendngjarje ka shkuar shërbimi zjarrfikës i cili po mundëson shuarjen e flakëve. Deri tani mendohet se flakët janë shkaktuar nga një defekt elektik të automjetit dhe nuk raportohet për të lënduar.

Automjetet janë bllokuar.