Aktualitet

Një person plagoset me armë zjarri në Durrës! Dërgohet me urgjencë në spitalin e qytetit

Një person plagoset me armë zjarri në Durrës! Dërgohet

Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në lagjen 12 të qytetit të Durrësit. Sipas raportimeve mediatike personi në fjalë është dërguar me urgjencë në spital dhe ende nuk dihet gjendja e tij.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka çelur një hetim për të zbuluar motivet dhe rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Tiranapost.al