Aktualitet

Pasagjerët në panik, merr flakë në ecje autobusi në Paskuqan

Pasagjerët në panik, merr flakë në ecje autobusi në

Në këtë foto është autobusi në Paskuqan që mori flakë mesditën e sotme në ecje.

Ngjarja ka shkaktuar frikë dhe panik tek udhëtarët, por sipas njoftimit të policisë nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ngjarja ndodhi rreth orës 13:00,? në Paskuqan si pasojë e një defekti teknik në pjesën e motorrit.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.