Aktualitet

Përfshihet nga zjarri reparti i kirurgjisë në spitalin e Vlorës

Përfshihet nga zjarri reparti i kirurgjisë në spitalin e

Reparti i kirurgjisë në Vlorë është përfshirë nga flakët mesditën e sotme.Policia njofton se si pasojë e flakëve ka patur vetëm dëmtime materiale.

‘Më datë 19.11.2021, rreth orës 13:20, ka rënë zjarr në Repartin e Kirurgjisë në spitalin e Vlorës. Si pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit. Vijon puna nga grupi hetimor, për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.’- njofton policia.

Tiranapost.al