Aktualitet

Përvoja që i ndryshoi jetën dy shokëve! Veliaj: 22 vite më parë me Jeremy lamë Michigan-in

Përvoja që i ndryshoi jetën dy shokëve! Veliaj: 22 vite

Kryebashkiaku Veliaj ndodhet në Amerikë ku ka postuar herë pas herë foto nga takime miqësore atje. Edhe pse nuk është folur shumë për axhendën, Veliaj ka postuar takime e rigjetje miqsh, si kjo e shokut 22 vite më parë, bashkë me një foto po aq vite më parë me Jeremy Konyndyk me të cilin iu bashkua grupeve të ndihmës pas luftës në Kosovë, një përvojë që sipas Veliaj u ndryshoi jetën.

“Si fluturon koha!

22 vite më parë, une dhe Jeremy u larguam per pak kohe nga Michigani dhe iu bashkuam grupeve te ndihmës gjatë dhe pas Luftës në Kosovë? - një përvojë që na ndryshoi jetën!

Sot ishte kenaqesi te ritakoheshim në Washington DC, ku Jeremy dhe USAID po luftojne fort kunder pandemisë.”- ka shkruar Veliaj në rrjetet sociale.

Përvoja që i ndryshoi jetën dy shokëve! Veliaj: 22 vite

tiranapost.al