Aktualitet

Plagosje me armë zjarri në qytetin e Korçës

Plagosje me armë zjarri në qytetin e Korçës

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Korçës. Sipas raportimeve mediatike prej incidentit ka mbetur i plagosur një individ i cili është goditur në këmbë, por ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e autorit dhe zbardhjen e rrethanave.

Tiranapost.al