Aktualitet

Presidenti Meta ngushëllon familjen Rama për humbjen e nënë Anetës

Presidenti Meta ngushëllon familjen Rama për humbjen e nënë

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur një foto ku shfaqet familja Rama, në të cilën mungon vetëm Zaho, për të shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës.

Në postimin e tij në rrjetet sociale kreu i shtetit u drejtohet të gjithë familjes Rama, ndërsa shkruan:

"Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta. U prehtë në paqe".

Presidenti Meta ngushëllon familjen Rama për humbjen e nënë

Nëna e kryeministrit, Aneta Rama, u nda sot nga jeta në moshën 82-vjeçare.

Lexo me shume: