Aktualitet

Rama shpërndan foto nga vaksinimi i të moshuarve: Në ditët e vështira e kuptojmë vlerën e jetës së njëri-tjetrit

Rama shpërndan foto nga vaksinimi i të moshuarve: Në ditët e

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në profilin e tij në Facebook foto nga procesi i vaksinimit të qytetarëve mbi 80 vjeç, disa prej të cilëve shoqërohen nga fëmijët, nipërit dhe mbesat e tyre. Rama i shoqëron imazhet me mbishkrimin:

Dashuri në kohërat e vaksinës?

Në ditët e vështira e kuptojmë vlerën e jetës e të njëri-tjetrit, si në këto foto ku një nip shoqëron gjyshin, një partner partneren e dekadave, vajza e djali prindërit?

Shumë dashuri në këtë galeri fotosh?

Kaq duhet?

????Dashuri në kohërat e vaksinës? Në ditët e vështira e kuptojmë vlerën e jetës e të njëri-tjetrit, si në këto foto ku...

Posted by Edi Rama on Tuesday, 2 March 2021

Tiranapost.al