Aktualitet

Seanca plenare nis me një minutë heshtje për viktimat në Bullgari

Seanca plenare nis me një minutë heshtje për viktimat në

Seanca plenare ditën e sotme ka nisur me një minutë heshtje për viktima që huymbn jetën në aksidentin tragjik në Bullgari.

Në aksident humbën jetë 46 persona nga të cilët 12 ishin fëmijë.


Sot në Kuvend po diskutohet Buxheti 2022 dhe Paketën fiskale.

Tiranapost.al