Aktualitet

Sherr mes tre vëllezërve në Tiranë për tokën

Sherr mes tre vëllezërve në Tiranë për tokën

Një sherr për pronën ka ndodhur në një fshat të Tiranë, mes tre vëllezërve. Mësohet se ata janë grindur me njëri tjetrin për tokat në fshatin Koçaj.

Në njoftimin nga policia bëhet me dije se një prej vëllezërve, A.I, 43 vjeç është konfliktuar me dy vëllezërit e tij, Y.L dhe D.I, dhe ka zaptuar tokën në pronësi të tyre me forcë dhe me dhunë fizike.

Policia ka ndaluar 43 vjeçarin.

Materialet do t'i kalojnë Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Sherr mes tre vëllezërve në Tiranë për tokën