Aktualitet

Vdes pronari i televizionit informativ Kasem Hysenbelliu

Vdes pronari i televizionit informativ Kasem Hysenbelliu

Kasem Hysenbelliu, pronari i medias informative Fax News është ndarë nga jeta.

Hysenbelliu ka ndërruar jetë në moshën 59-vjeçare pasi është prekur nga Covid-19, ndërkohë që prej disa ditësh kurohej në Turqi.

Një mesazh të ndjerë për Hysenbelliun ka shkruar dhe nipi i tij, Fatmir Hysenbelliu.

“Zemërthyer nga ky lajm. Gjithmonë do të kujtojë me buzëqeshjen tënde. Prehu në paqe xhaxhi”, shkruan Fatmir Hysenbelliu.