Aktualitet

VIDEO/ Aktivisti i kujton të vrarët e 21 janarit, si reagoi Basha

VIDEO/ Aktivisti i kujton të vrarët e 21 janarit, si reagoi Basha

Ky detaj që nuk u dallua në protestën e së mërkurës, u soll sot në vëmendjen e medias.

Është fjalimi i një prej aktivistëve në protestën për Teatrin, ku ishte i pranishëm edhe kreu demokrat Lulzim Basha

Aktivisti Koloreto Cukali përmendi katër të vrarët e 21 janarit 2011 dhe si reagoi lideri i opozitës?

Basha dhe Gazment Bardhi nuk reagojnë, asnjë veprim, ndërsa mbështetësit e PD-së duartrokasin. Cukali shtoi vetëm një fjali dhe me mbarimin e fjalës së tij kreu i PD-së vendos celularin në xhep dhe nis të duartrokasë.