Aktualitet

Video/ Ambasadorja Yuri Kim shfaqet me atlete dhe shijon ‘napolonin’ me çifteli

Video/ Ambasadorja Yuri Kim shfaqet me atlete dhe shijon ‘napolonin’

Ambasadorja nuk ka bërë tag vendin ku ndodhet por si rrallëherë ajo është shfaqur sportive, me një palë atlete të bardha, një t-shirt dhe një palë xhinse.

Është ulur dhe dëgjon tingujt e muzikës nga çiftelia në duart e një banori të zonës. Ndërsa në duar mban një buqetë të vogël me lule. Një pjesë e muzikës është e Napolonit të cilën artisti i çiftelisë e këndon.

Në kohën e karantinës, ambasadorja tha se mezi priste heqjen e kufizimeve që të udhëtonte nëpër Shqipëri. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yuri Kim (@usambalbania) on