Aktualitet

Video/ Makina merr flakë në ecje, kaos dhe trafik në rrugën e TEG

Video/ Makina merr flakë në ecje, kaos dhe trafik në rrugën

Një automjet është përfshirë nga flakët në Tiranë në zonën e Unazës së Madhe. Trafik është krijuar në rrugën për tek TEG si pasojë e kësaj ngjarje.


Një betoniere e ndodhur rastësisht aty ka ndihmuar në neutralizimin e flakëve.

Nuk raportohet për të lënduar dhe ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.