Aktualitet

Vrau kunatën me shkop bejsbolli, lihet në burg përjetë Erdet Çapoku

Vrau kunatën me shkop bejsbolli, lihet në burg përjetë Erdet

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e shkallës së parëpër Erdet Çapokun, i cili vrau kunatën e tij duke e qëlluar disa herë me shkop bejsbolli në 2020 në zonën e Paskuqanit në Tiranë në sy të fëmijës së mitur.

Çapoku arrestua menjëherë pas krimit dhe deklaroi para hetuesve se e kishte vrarë kunatën përshkak se ajo nuk e respektonte.

Tiranapost.al