Aktualitet

Zjarr në një pallat në Tiranë, dëme vetëm materiale

Zjarr në një pallat në Tiranë, dëme vetëm

Një apartament është përfshirë nga flakët në rrugën “Lord Bajron” në Tiranë.

Shtëpia ishte në pronësi të një 66-vjeçari dhe dëmet janë vetëm materiale, sipas policisë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 30.09.2022, në rrugën “Lord Bajron”, ka rënë zjarr në katin e dytë të një pallati, në banesën në pronësi të shtetasit I. K., 66 vjeç.

Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.