Showbiz

Alketa do t’i bëjë të gjjtha, edhe aktoren në një film por me një kusht!

Alketa do t’i bëjë të gjjtha, edhe aktoren në një

E nis si një dëshirë për të parë Timo Fllokon në një film dhe më pas gjatë statusit i lind dëshira për të luajtur gjithashtu edhe ajo vetë, por me kushtin që të jetë Timo Flloko protagonist, të cilit me përkëdheli i thërret Tomo.

[caption id="attachment_433402" align="aligncenter" width="918"] Postimi i Alketa Vejsiut në Instagram[/caption]

Timo Flloko ka zgjedhur që të ndjekë sfilatën e Vejsiut para pak ditësh në Pallatin e Brigadave./Tiranapost.al