Showbiz

Alketa Vejsiut iu realizua ëndrra për të cilën foli këtë mëngjes

Alketa Vejsiut iu realizua ëndrra për të cilën foli

Mëngjesin e sotëm Alketa Vejsiu shkroi në Instagram se ka një ëndërr për 2020-ën dhe u kërkoi ndjekësve ta uronin për ta përmbushur atë. Pasi kaluan disa orë zbuloi se do jetë një nga prezantueset e edicionit të 70-të të Sanremos, në natën e tretë të festivalit.

https://www.instagram.com/p/B7SzYJInnwp/

https://www.instagram.com/p/B7TSCUpHK75/

https://www.instagram.com/p/B7TXNV0nrcU/

Më pas në një tjetër postim ku shfaqte emocionet e para tregoi se ishte pikërisht kjo ëndrra që donte t`i realizohej dhe ia arriti.

Monica Bellucci, Mara Venier dhe Georgina Rodriguez do jenë disa nga bashkëprezantueset e festivalit.