Showbiz

Angela Martini zbulon për herë të parë emrin e vërtetë

Angela Martini zbulon për herë të parë emrin e

E lindur në vitet ’80, në Shqipëri, e çuditshme do ishte nëse Angela Martini do e kishte të shkruar vërtet me “g” emrin e saj. Rudina e pyeti sot gjatë intervistës dhe Angela tregoi se në pasaportë quhet Angjela. Një prej prindërve e donte me “j”, tjetri pa “j”, megjithatë ia vunë Angjela.

“E kam me ‘g’ dhe ‘j’ tregoi modelja”, që për fat ka një emër dhe mbiemër ndërkombëtar.

*Ky post u realizua nga Fabjola Hije zbardhur nga Rudina në Tv Klan