Politikë

Anjeza Maja këtë mëngjes u shfaq në ERTV

Anjeza Maja këtë mëngjes u shfaq në ERTV

E veshur me një xhaketë të zezë, bluzë të bardhë, atlete dhe me një pamje të freskët, Anjeza Maja ishte fytyra që shfaqej në postimin e parë të këtij mëngjesi në ERTV.

Prezantuesja e kish paralajmëruar se do t'i bashkohej një projekti kryeministror. 'E zgjidha' është rubrika ku Anjeza do të sjellë çdo javë një histori shqiptare të bashkëqeverisjes.

[caption id="attachment_298687" align="aligncenter" width="409"]Screenshot nga postimi i kryeministrit Edi Rama në Facebook.[/caption]

Historia e parë është rasti i një familje në Fushë-Krujë që përballej prej vitesh me djalin e vogël me autizëm.

Anjeza ishte zgjedhja e Endri Fugës, Drejtorit të Komunikimit të Kryeministrit Rama./ Copyright Tiranapost.al

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/2212001229057928/