Art dhe Kulturë

Covid-i i merr jetën aktorit fierak Fatmir Xhelilaj

Covid-i i merr jetën aktorit fierak Fatmir Xhelilaj

Covid-i i ka marrë jetën aktorit të trupës fierake Fatmir Xhelilaj, një nga artistët që na ka dhuruar të qeshura në çdo fundvit, përmes skeçeve.

Xhelilaj ishte 69 vjeç dhe nuk ia doli ta mundte virusin sot. Lajmi është shpërndarë me shpejtësi nga mediat.
Pak ditë më parë, Covid i mori jetën edhe Koço Devoles.

Tiranapost.al