Showbiz

Ata që e provuan më parë Eurovizionin i urojnë fat e i japin porositë Jonidës

Ata që e provuan më parë Eurovizionin i urojnë fat e i japin

Presionin, emocionet dhe peshën e përgjegjësisë e njohin vetëm ata që e shkelën më parë skenën e Eurovizionit. Disa nga këngëtarët që na prezantuan ndër vite e kanë nisur ditën me urime për Jonida Maliqin që do performojë sonte e 14-ta në gjysmëfinalen e dytë në Tel Aviv.

[caption id="attachment_373833" align="aligncenter" width="1020"] Postimi i Aurelës në Instagram[/caption]

[caption id="attachment_373834" align="aligncenter" width="1022"] Postimi i Ronës në Instagram[/caption]

[caption id="attachment_373835" align="aligncenter" width="1022"] Postimi i Ronës në Instagram[/caption]

[caption id="attachment_373836" align="aligncenter" width="1021"] Postimi i Eugentit në Instagram[/caption]

[caption id="attachment_373837" align="aligncenter" width="1030"] Postimi i Ledinës në Instagram[/caption]

[caption id="attachment_373838" align="aligncenter" width="483"] Postimi i Enedës në Instagram[/caption]

Që nga Aurela Gaçe, Eneda Tarifa, Rona Nishliu, Ledina Çelo e deri tek Eugent Bushpepa. Më poshtë janë statuset që ata i dedikuan.

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije