Showbiz

Babai i motrave Hadid ndahet nga e dashura

Babai i motrave Hadid ndahet nga e dashura

Mohamed Hadid është sërish beqar. 71-vjeçari u nda nga e dashura 39 vjeçe Shiva Safai, pasi nuk ranë dakord në lidhje me vazhdimësinë e marrëdhënies.

[caption id="attachment_450965" align="aligncenter" width="685"] Mohamed Hadid dhe Shiva Safai[/caption]

Sipas TMZ-së Shiva donte të lindte fëmijë, kurse Mohamed nuk donte të tjerë duke qenë se i ka 5 fëmijë.

Mendohet se ndarja ka ndodhur 1 vit më parë, por vetëm tani u bë publike, nga vetë Shiva, e cila postoi menjëherë një foto me të dashurin e ri Niels Houweling.

Kurse një burim tjetër thotë që arsyeja e vërtetë nuk ishte një fëmijë, por një grua. Mohamed e ka tradhtuar Shiva-n me modelen 25-vjeçaren Justyna Monde.

*Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.