Showbiz

Bashkëshortja lehonë e Vincent Cassel gjithë sharm në tapetin e kuq

Bashkëshortja lehonë e Vincent Cassel gjithë sharm në

Nuk ka kaluar ende një muaj nga lindja e vajzës, praktikisht Tina Kunakey është lehonë ama në tapetin e kuq shkëlqeu. Ajo e solli në jetë më 19 prill vajzën e saj Amazonie dhe nuk është bërë ende një muaj nga ajo ditë.

[caption id="" align="aligncenter" width="634"]New mama! Tina Kunakey made her first red carpet appearance since giving birth as she attended the premiere of Les Miserables at the Cannes Film Festival on Wednesday Tina Kunakey[/caption]

Dje në mbrëmje parakaloi në tapetin e kuq të Kanës me një fustan të zi në blu që siç duket ia mbulonte mirë ndonjë shenjë të vogël të mbetur nga kilet e shtatzënisë.

*Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.