Showbiz

Bieta ka përshkrimin ideal për nënat që punojnë nga e hëna të premten

Bieta ka përshkrimin ideal për nënat që punojnë nga e

E premtja mund të jetë e shumëpritur për dikë për të festuar dhe për dikë tjetër për të kaluar më shumë kohë me familjen. Ky i fundit është edhe rasti i moderatores Bieta Sulo, e cila dëshmon sesa e çmuar është fundjava për nënat.

“Koha për Kroin sapo filloi... 5 ditë për #ftesënë5 , 2 te shtrenjta për birin”, shkruan Bieta mbrëmjen e sotme në Instagram.

https://www.instagram.com/p/B4nYeZ0nl8L/

E përqafuar me vogëlushin e saj, tani deri mbrëmjen e së dielës është koha për t’iu përkushtuar vetëm atij. Nga e hëna kohën e merr më shumë puna./ Tiranapost.al