Aktualitet

Blendi Fevziu sfidon të ftohtin dhe noton në Dhërmi

Blendi Fevziu sfidon të ftohtin dhe noton në Dhërmi

Blendi Fevziu ka sfiduar temperaturat e ulëta që sot nuk ishin dhe aq, dhe meqë moti i ngjante pranverës, gazetari u zyt për ca minuta not. Jemi ende në mesin e shkurtit dhe sezoni do edhe disa muaj të hapet.

Kujtojmë se detin zgjodhën edhe personazhe të tjerë të njohur për të kaluar këtë fundjavë, por askush nuk tentoi t`i lagë këmbët e jo më të zhytet.

*Artikulli u realizua nga Fabjola Hije