Showbiz

Blendi Salaj prezanton të bijën e sapolindur me botën, por aspak në mënyrën e zakonshme

Blendi Salaj prezanton të bijën e sapolindur me botën, por aspak

Gazetarët edhe prezantimet i bëjnë më të bukura. Blendi Salaj është bërë baba i një vajze, që është fëmija i tij i dytë, pas një djali.

Për ta prezantuar Erën e sapolindur me botën, Blendi zgjodhi një foto vërtet shumë të bukur dhe krejt ndryshe nga klasikja e dorës së bebit në maternitet.

"Gruaja ime e mrekullueshme dhe bebja e sapolindur, Era", ka shkruar Blendi poshtë fotos ku duket e shoqja teksa mban në krah të bijën në breg të detit në perëndim të diellit.

https://www.instagram.com/p/B1Hii2wj4oZ/

Një baba i lumtur po e po, por mbi të gjitha një burrë i dashuruar. Pra, urime për të dy!/Tiranapost.al