Bukuria

5 trajtime estetike që do ju bëjnë të dilni në plazh pa komplekse

5 trajtime estetike që do ju bëjnë të dilni në plazh pa

Në listën e gjërave që do bësh gati për plazh, shto edhe veten. Po, po veten tënde! Depilimi nuk mjafton për të qenë gati e për të shijuar ditët e pushimeve nën diell. Kujt nuk do t`i pëlqente të ngrihej e të shtrihej në shezlong pa teklif, pa pasur sikletin se celuliti do duket prej së largu. Apo pa trajtuar thonjtë e duarve dhe të këmbëve, meqë janë hequr dorashkat e çorapet dhe thonjtë kanë paradën e tyre në plazh?

Trajtimet që mund të zgjedhësh janë:

1. Pedikyr i trajtuar me kujdes estetikisht dhe pastruar kallot thellësisht @bamaboo nail bars për vetëm 2000 lekë

2. Thonj të lyer dhe formuar bukur dhe sipas tendencës së verës së këtij viti @bamboo nail bars për vetëm 1200 lekë

3. Skrab trupi për pastrimin e lëkurës nga imperfeksionet dhe përgatitjen e lëkurës për nxirje të njëtrajshme @bamboo nail bars për vetëm 2500 lekë

4. Masazh limfodrenazhes për largimin e ndjesisë së fryrjes dhe masazh Anticelulit për modelim dhe tonifikim @bamboo nail bars për vetëm 2700 lekë

5. Baltë me Alga për dobësim dhe tonifikim @bamboo nail bars për vetëm 2500 lekë

Si përherë, ti zgjidh një nga Bamboo Nail Bars që ke më afër shtëpisë apo punës.

Po vendose të marrësh më shumë se një nga këto shërbime, atëherë mund të zgjedhësh paketat e kombinuara. Ja i ke këtu të specifikuara me detaje e me çmime.

5 trajtime estetike që do ju bëjnë të dilni në plazh pa

5 trajtime estetike që do ju bëjnë të dilni në plazh pa

5 trajtime estetike që do ju bëjnë të dilni në plazh pa

5 trajtime estetike që do ju bëjnë të dilni në plazh pa

Në disa prej tyre përfshihet edhe maska e fytyrës apo krehja e flokëve, meqë dielli do bëjë me to të vetën. Trajtoji paraprakisht!

PS. Nëse për një arsye harron ta lësh një takim apo nuk gjen kohën, mos u mërzit. Bamboo do vijë edhe në jug, në breg të detit. Se ku e kur, do të ta themi një ditë tjetër.

Adresat dhe kontaktet e Bamboo:

Bamboo Nail Bar Kristal Center 0692020693
Bamboo Nail Bar Ring Center 0692020182
Bamboo Nail Bar Kompleksi Delijorgji 0692020353
Bamboo Nail Bar Rr. Elbasanit 0692020183