Bukuria

Askush s'e bën tualetin si Odeta blogerja!

Askush s'e bën tualetin si Odeta blogerja!

Blogerja e njohur Odeta Banushaj ka postuar një video të radhës në Instagram me një make up tutorial që kërkon edhe të dish mirë, por edhe të guxosh me rikrijime, siç është: Blue Winget Eyeliner për sytë.

Këtë lloj makeupi siç tregon Odeta e ka përdorur Dua Lipa së fundmi, por edhe të famshëm të tjerë. Odeta po ndjek modelin e Ashley Graham dhe na e tregon me detaje, ndërsa rikrijimi i saj siç e shpjegon gjatë aplikimit, është thyerja me tonet e ngjyrës kafe. E sigurt është se sado të tentojmë, mund të dukemi dhe mirë në fund, por nuk e bëjmë dot si Odeta.

Ndiqeni videon si më poshtë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

All the products are mentioned in the video • @chanel.beauty @guerlain @madara.skincare @madaracosmetics @purobio_cosmetics @cocomed.al

A post shared by Odeta Banushaj (@odetchie) on