Bukuria

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Shumë aktorë dhe këngëtarë të famshëm vendosin të rrisin mjekrën për t'u dukur më mashkullor, ose për të mbuluar tek tuk një nishan apo një buzë të hollë. Disa nga burrat e njohur kanë vite që mbajnë mjekër dhe u ka marrë hije. Aq shumë, sa duket sikur e gjithë simpatia e tyre fshihet tek mjekra.

Shiko foto dhe përgjigju: Më mirë me mjekër apo pa mjekër?

John Krasinski

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Chris Hemsworth

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Jesse Tyler Ferguson

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Keanu Reeves

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Jared Padalecki

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Chris Evans

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Jason Momoa

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Ryan Reynolds

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

David Beckham

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Harry

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Chris Pratt

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Jake Gyllenhaal

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Jamie Dornan

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Justin Timberlake

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Peter Dinklage

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Kit Harington

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Liam Hemsworth

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Chuck Norris

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Zach Galifianakis

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Javier Bardem

Bukuria e burrave fshihet tek mjekra. Këto 20 foto do t`ju bindin

Tiranapost.al