Bukuria

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i njëjti emër

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Është i njëjti emër, është Rilastil që i bashkon në nisje dhe përfundim të ditës. Qoftë për të vendosur kremin e diellit në mëngjes, para se të dalin nga shtëpia, për të pastruar fytyrën në mbrëmje. Po ashtu për ta përdorur në plazh për t`u mbrojtur nga rrezet përvëluese ultraviolet, apo për të mbrojtur lëkurën nga dimri i acartë. Pra në çdo moment të ditës dhe periudhë të vitit. Edhe këto ditë pandemie, kur lëkura thahet nga larja e shpeshtë dhe dezinfektanti.

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Elona Duro është një nga fanset më të mëdha të Rilastil: përdor larësin Aqua, përdor kremin e diellit dhe atë për rënien e flokut.

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Kremin e diellit Rilastil me 30 dhe 50 spf e përdor edhe Delinda Disha.

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Kurse Brunilda Lahe nuk vuan më për t`iu përgjigjur pyetjes “Çfarë t`i blej…?”. Më një rrugë kryen sa punë të dojë, sepse shkon në farmaci dhe i gjen atje të gjithë kremrat që dëshiron, për burra, gra, të rritur dhe fëmijë, për t`i bërë më pas dhurata.

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Rilastil rekomandohet nga të gjithë dermatologët, si zgjidhja më e sigurt. Edhe dermatologia dhe venerologia, e njohur që jep këshilla çdo javë në Tiranapost, Silvana Mishtaku zgjedh Rilastil.

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Dhe këto nuk janë të vetmet. Sarah Berisha, Orgesa Zaimi, Enxhi Nasufi, Angelina Kotorri, Iva Tiço, Xhesi Mucaj e shumë të tjera zgjedhin Rilastil.

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Tregu është i tejmbushur me kremra, por Rilastil është më shumë se një krem bukurie. I prodhuar në Itali nga Isituto Gannassini dhe i testuar klinikisht, gjendet vetëm në farmaci.

Më poshtë janë vetëm disa nga produktet e Rilastil dhe javët në vazhdim do ju prezantojmë më tej me larmishmërinë e këtyre produkteve.

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Rilastil Sun system water touch spf50+

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Krem mbrojtës kundër diellit me spf 50+ ka nje teksture innovative me baze ujore.
-Absorbim i menjëhershëm duke lënë ndjesi freskie në lëkurë.
-Ofron një mbrojtje të padukshme, nuk lë bardhësi.
-Efekt Mat në sajë të mikrogrimcave të cilat absorbojnë yndyrën e tepërt.
-Efekt SOFT FOCUS që i bën rrudhat dhe shenjat e lehta më pak të dukshme
-Rezistent ndaj ujit.
-Mund të aplikohet dhe në zonën rreth syve.

Rilastil Sun system dry touch

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Rilastil sun system dry touch kremi mbrojtës kundër diellit për trupin që e gjejmë dhe me spf 30+ dhe me 50+
-Spray ultralegere që absorbohet lehtë si në lëkurë të thatë dhe lëkurë të lagur.
-Parandalon krijimin e skuqjeve, eritemave solare dhe njollave kafe.
- Përmban PRO-DNA COMPLEX , complex i pasur me ekstrakte vegjetale që kanë veprim zbutës, antioksidues dhe antiage.
-Formulë e biodegradueshme

Rilastil Sun system integratore alimentare

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Kapsulat Sun system janë suplemente ushqimore për lëkura të ndjeshme ndaj rrezatimit. Janë të pasura me substancë me veprim të fuqishëm antioksidant.
Këshillohet për:

-Lëkurat e ndjeshme me predispozitë djegie nga dielli
-Lëkurat që duan të marrin më shumë ngjyrë gjatë ekspozimit në diell
-Personave që kanë alergji nga dielli
-Në rastet e anomalive të prodhimit të melaninës për parandalim.

Këshillohet një kapsulë në ditë gjatë vaktit kryesor.

Rilastil Sun system aftersun

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Locion lehtësisht i absorbueshëm, i pasur me veti hidratuese për lëkurën.
Ndihmon në rregullimin e sasisë së ujit në lëkurë për të qënë në kushte optimale pas ekspozimit në diell. Prania e aloes dhe pantenolit ofron një efekt qetësues dhe zbutës.
Jo efekt ngjitës.

PËRDORIMI
Aplikojeni në lëkurë të pastruar në të gjithë trupin për t’i ofruar asaj një sensacion freskie dhe mirëqënieje.

Rilastil Aqua Intense 72h gelcream

Në fillim dhe në fund të ditës këto vajza i bashkon i

Një trajtim intesiv, super hidratues me teksturë të lehtë dhe ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit hidrolipidik të lëkurës. Siguron hidratim optimal që zgjat deri në 72 orë.
Përdorimi në mëngjes dhe në darkë aplikohet në fytyrë.