Bukuria

Plazhi të zgjat jetën ty, kurse ti zgjatja tatuazhit

Plazhi të zgjat jetën ty, kurse ti zgjatja tatuazhit

Do nisesh për plazh? Pas ditëve të izolimi e përballjes së përditshme me shifrat e të prekurve do qetësohesh e do të të zgjatet jeta. Por mos mendo vetëm për veten. Nëse ke një tatuazh duuhet të kujdesesh që t`ia zgjatësh jetën edhe atij. E dije që ka krem dielli kastile për të mos zbehur ngjyrën e tattoo-së?

Plazhi të zgjat jetën ty, kurse ti zgjatja tatuazhit

Plazhi të zgjat jetën ty, kurse ti zgjatja tatuazhit

Kremi blihet vetëm në farmaci dhe është produkt i Rilastil, liderit në fushën dermokozmetike.
Kremi Rilastil Sun System Tattoo 50 spf është krijuar me një formulë inovative e biodegradueshme (për ty që i merr vesh), formuluar në mënyrë specifike dhe testuar klinikisht në lëkurë të tatuazhuar.

Sa kushton?

3490 lekë

Dhe sa reziston?

Varet nga sa qëndron në ujë, por është shumë rezistent.
E ke bërë tatuazhin që ta mbash përjetë, kështu që kujdesu për të!

Dhe nëse nuk ke tatuazh, por e ke klikuar tashmë këtë lajm të sugjerojmë Rilastil Sun System 50 spf që rrit sistemin imunitar, nxit rigjenerimin qelizor, ndihmon sintetizimin e vitaminës D dhe funksionon se anti-bakterial.

Plazhi të zgjat jetën ty, kurse ti zgjatja tatuazhit

Nëse ke lëkurë të yndyrshme, atëherë zgjidh Rilastil Comfort Mat spf 50+. Ndihmon në balancimin e yndyrës falë azeloglicinës dhe garanton efektin mat falë pluhurit sebumabsorbues. Parandalon fotoplakjen, eritemat solare dhe njollat. Si gjithmonë në farmaci për 3210 lekë.

Plazhi të zgjat jetën ty, kurse ti zgjatja tatuazhit

Pushime të mbara dhe të bukura!