Bukuria

Pse të gjithë janë fiksuar pas prerjes së flokëve si ujk

Pse të gjithë janë fiksuar pas prerjes së flokëve si

Harrojeni prerjen bob. Prerja si ujk po çmend botën e bukurisë. 250% e kërkimeve në Google dhe 415.4 milion shikime (në rritje) të hashtag #wolfcut ka në TikTok. Ndërkohë, në Pinterest, kërkimet për këtë stil janë rritur me 75%.

Pse të gjithë janë fiksuar pas prerjes së flokëve si

Dy vajzat e famshme që përqafuan modën e re të flokëve janë Demi Lovato dhe Billie Eillish. Konsiderohet si Street Style dhe është e guximshme, seksi dhe mbi të gjitha kërkon një stil minimal.

Pse të gjithë janë fiksuar pas prerjes së flokëve si

Po ta mendosh që do të t`i djegë majat dielli e flokët e gjatë në plazh bëhen shpesh si kashtë, mbase duhet përqafuar prerja ujk, që ka edhe një plus. Të tregon më të vogël.

*Artikulli i Vogue u përshtat në shqip nga Tiranapost.al