Bukuria

Sharon Stone na dëshmoi se ende mund të veshim bikini në moshën 65-vjeçare

Sharon Stone na dëshmoi se ende mund të veshim bikini në

Në moshën 65-vjeçare Sharon Stone na dëshmoi se ne mund të përqafojmë me hijeshi moshën tonë dhe pse nuk jemi në kulmin e saj.

Sharon Stone na dëshmoi se ende mund të veshim bikini në

Ylli i Basic Instinct ndau me 3.7 milionë ndjekësit e saj në Instagram një selfie që tregon trupin e saj të tonifikuar. Sharon dukej bukur me flokët e saj të shkurtra bionde dhe syze dielli të zeza.

Sharon Stone na dëshmoi se ende mund të veshim bikini në

Dy vjet më parë, nëna e tre djemve foli për truket që ndjek për të ruajtur linjat e saj. Ato përfshijnë një rutinë gjumi 8-orëshe në natë, por duke e mbajtur trupin aktiv me sport dhe not apo duke bërë banjë të mbushura me kripëra të Detit të Vdekur.

Sharon Stone na dëshmoi se ende mund të veshim bikini në

“Mëngjesi im i preferuar është shalqi me djathë dhe nenexhik, me vaj ulliri dhe kripë e piper. Më pas zakonisht ha një fetë bukë pa gluten dhe një çaj bimor”, tha Stone.

Sharon Stone na dëshmoi se ende mund të veshim bikini në