Bukuria

Supermodelja Cindy Crawford pa asnjë filtër direkt nga sauna

Supermodelja Cindy Crawford pa asnjë filtër direkt nga sauna

Supermodelja, 56 vjeçe, Cindy Crawford është shfaqur pa grim në një videoselfie, të cilën e postoi në Instagram.

Cindy hodhi përpara fytyrës fijet e flokëve, ndërsa tregonte të gjitha këndet e fytyrës së saj, ujë dhe sapun.

Supermodelja Cindy Crawford pa asnjë filtër direkt nga sauna

Supermodelja Cindy Crawford pa asnjë filtër direkt nga sauna

“Flokët e bebit në sauna' shkruan ajo në postim dhe fansat nxituan të komentojnë se sa ndryshe dukej ajo. Disa për mirë. Disa për keq.

Një ndjekës shkroi: "Ti dukesh kaq ndryshe këtu", ndërsa një tjetër shtoi: "Nuk ngjan aspak me Cindy-n".

Po ç`rëndësi kanë komentet përpara sigurisë së supermodeles?!