Bukuria

Tonin e syve vendose sipas shenjës së horoskopit!

Tonin e syve vendose sipas shenjës së horoskopit!

Çdo shenjë horoskopi ka tiparet dalluese edhe fizike, ndaj duhen nxjerrë në pah ‘armët më forta’ nëse do të bësh për vete dike, apo thjesht nëse do të dukesh më bukur.

Kjo verë ka në fokus tonet e syve me shkëlqim, me ngjyra të forta, por dhe të freskëta, neutrale dhe natyrale. Astrologu Jake Register ka treguar për Cosmopolitan që çdo person me një shenjë horoskopi ndryshe duhet të përdorë një ton të syve që i bën të duken më joshës dhe më bukur. Ata që nuk besojnë fare në horoskop dhe meshkujt më mirë të dalin nga artikulli, ndërsa të tjerët të mbajnë shënim dhe të fiksojnë tonet sipas shenjës së tyre.

Dashi:

Tonin e syve vendose sipas shenjës së horoskopit!

Demi:

Tonin e syve vendose sipas shenjës së horoskopit!

Binjakët:

Tonin e syve vendose sipas shenjës së horoskopit!

Gaforrja:

Tonin e syve vendose sipas shenjës së horoskopit!

Luani:

Tonin e syve vendose sipas shenjës së horoskopit!

Virgjëresha:

Tonin e syve vendose sipas shenjës së horoskopit!

Peshorja

Tonin e syve vendose sipas shenjës së horoskopit!

Akrepi:

Tonin e syve vendose sipas shenjës së horoskopit!

Shigjetari:

Tonin e syve vendose sipas shenjës së horoskopit!

Bricjapi:

Tonin e syve vendose sipas shenjës së horoskopit!

Ujori:

Tonin e syve vendose sipas shenjës së horoskopit!

Peshqit:

Tonin e syve vendose sipas shenjës së horoskopit!