Aktualitet

Cikli 9-vjeçar dhe shkollat e mesme në Tiranë, Durrës, Elbasan do jenë pushim nesër

Cikli 9-vjeçar dhe shkollat e mesme në Tiranë, Durrës,

Ministrja Besa Shahini në një konferencë për shtyp dhe pak sekonda më parë në faqet e saj të rrjeteve sociale njoftoi se cikli 9-vjeçar dhe shkollat e mesme në shkollat e qarkut Tiranë, Durrës, Elbasan do jenë pushim nesër për shkak të dëmeve që shkatoi tërmeti i datës 21 shtator.

Ndërkohë që nesër pritet një tjetër njoftim për vijueshmërinë e mësimit në ditët në vazhdim./Tiranapost.al