Aktualitet

Daily Mail e gjeti mënyrën për të ndezur flakën mes dy liderëve më të famshëm të momentit

Daily Mail e gjeti mënyrën për të ndezur flakën mes dy

Presidenti francez Emmanuel Macron dhe kryeministrja e Finlandës Sanna Marin janë takuar në Samitin Europian dhe pikërisht këtë moment kapën fotografët. Më pas Daily Mail i shpërndau fotot, që tani po bëjnë xhiron e rrjetit, nën titullin “Ooh la la! Miqësia e Emmanuel Macron dhe 34-vjeçares Sanna Marin vazhdon të lulëzojë në Samit, pasi të dy dolën në rreshtin e parë të liderëve për foton zyrtare”.

The pair (pictured at the summit today) were seen swapping jokes and laughing together as Marin made her international debut

Mjafton titulli dhe momenti i shkrepjes së fotos për të bërë zhurmën e kushedi si po ndihet Brigitte tani.

*Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.