Showbiz

Dalin në shitje bluzat e Dua Lipës krijuar enkas për tërmetin që tronditi Shqipërinë

Dalin në shitje bluzat e Dua Lipës krijuar enkas për

Dua Lipa nuk humbi kohë. Menjëherë pas tërmetit të 26 nëntorit ku humbën jetën 51 njerëz, shumë të tjerë u lënduan dhe mbetën pa shtëpi, Dua ndërkohë u fokusua në krijimin e disa bluzeve për t`i shitur më pas e me të ardhurat e tyre të ndihmojë të prekurit nga tërmeti.

[caption id="attachment_449244" align="aligncenter" width="1180"] Linku për porosi[/caption]

Bluzet janë gati dhe kushtojnë 45 dollarë. Në krye shkruhet “Dua Lipa” me ngjyra, kurse brenda tyre shkruhet “Pray for Albania”, në formën e një rrethi.

Nëse e porosit sot në këtë link, dërgesat do nisin në mesin e janarit. Porosite tani se është koleksion i limituar.

*Ky post u realizua nga Fabjola Hije