Showbiz

Dalina Buzi paska qenë një kukull në klasë të 8-të

Dalina Buzi paska qenë një kukull në klasë të 8-të

Mami i Dalina Buzit, siç vetëm mamatë dinë t`i ruajnë kujtimet, i ka nisur një foto të shkrepur në fillim të viteve ’90. Dalina, e ëmbël, me flokët e prera lezetshëm dhe të njëjtën buzëqeshje si sot, paska qenë kukull.

[caption id="attachment_459857" align="aligncenter" width="881"] Dalina Buzi me motrën, foto nga Instagrami[/caption]

“Mami që herë pas here me çon në wp foto nga fëmijëria. Këtu me motrën (unë majtas) në 1990-1-2. Isha nga klasa e 8 dmth. @cortazarian ti dukesh sikur je 10 vjet më e vogël se unë”, shkruan Dalina që në fakt edhe vetë duket shumë më e vogël dhe engjëllore se 14-vjeçaret e sotme.

*Ky post u realizua nga Fabjola Hije