Showbiz

Dashuria e aktores së 'Frozen' për burrin nuk lindi me shikim të parë dhe as me flutura në stomak

Dashuria e aktores së 'Frozen' për burrin nuk lindi me

Kristen Bell dhe Dax Shepard, të martuar prej vitit 2013 nuk janë nga ato çiftet që ranë në dashuri me shikim të parë, të paktën nga ana e Kristen e cila nuk e ndjeu që në fillim atë fluturën në bark të dashurisë.

Aktorja e Frozen 2, 39 vjeç ka zbuluar se njohja me atë që do bëhej burri i saj nuk ishte dashuri me shikim të parë, por me shikim të dytë. Kur u takua për herë të parë me babanë e dy fëmijëve të saj, Kristen kujton të vetmen gjë që mban mend nga ai takim: Mbaj mend që fliste aq shumë. Kur e pashë dhe kur rastisëm në darkë të përbashkët mendova: Ndoshta është nga ata djemtë e lëvizshëm a diçka e tillë…

Image result for Kristen Bell and Dax Shepard"

Por fatmirësisht fati i bashkoi sërish në një herë të dytë dhe aty filluan të ndjenin më shumë tërheqje. Shepard gjeti mënyrën e duhur për ti ngjallur interesin e për të vijuar takimet me njëri-tjetrin, vetëm ata të dy./ Tiranapost.al 

Image result for Kristen Bell and Dax Shepard"