Aktualitet

Dikush e parashikoi vdekjen e Kobe Bryant 8 vjet më parë dhe bota është shokuar

Dikush e parashikoi vdekjen e Kobe Bryant 8 vjet më parë dhe bota

Rrjeti i është kthyer postimit të dikujt me emër profili në Twitter “Noso”.

“Kobe do vdesë nga një aksident me helikopter”, shkruan ai që në nëntor të 2012-ës.

Njerëzit janë duke komentuar vazhdimisht poshtë këtij statusi të vjetër, disa edhe duke e fajësuar e duke e parë si ogur të keq këtë parashikim. Të tjerë kanë gjetur rastin t`i kërkojnë ndonjë nder për t`i parë të ardhmen. Ka edhe nga ata që sigurisht nuk e kanë marrë seriozisht.

Ndërkohë që vetë ai që e ka postuar ka shkruar më poshtë se i vjen shumë keq.

Kobe u nda nga jeta dje bashkë me vajzën 13 vjeçe si pasojë e një aksidenti ajror me helikopterin e tij privat.

*Ky post u përshtat nga Business Insider dhe është realizuar nga Fabjola Hije.