VIDEO

Ditari i fushatës nga Mira Kazhani me Ditmir Bushatin

Gramoz Ruçi e quan “të saktin e grupit”, disa “akullin inteligjent të qeverisë”, të tjerë pyesin çfarë e ka Andi Bushatin. Në ditarin me editoren e Tiranapost, Mira Kazhani shumëkush njohu një anë personale dhe te pazbuluar të Ministrit të ftohtë, Ditmir Bushati. Meritë ishte fushata qytetare në Shkodër që solli një fotografi europiane të kryeqëndrës së veriut. Kush e ka humbur mund të ndalet sërish sot. Ndiqni videon e plotë!

http://www.dailymotion.com/video/x5rp2p6_ditari-i-fushates-me-ditmir-bushatin_news