Showbiz

Doli edhe moda e xhinseve mbrapsht, Kendall Jenner i vesh e para

Doli edhe moda e xhinseve mbrapsht, Kendall Jenner i vesh e para

Ka ardhur sërish koha që të flasim për xhinset dhe Kendall Jenner na dha një arsye më shumë!

Modelja 23-vjeçare u dallua me pantallona xhinse të veshura mbrapsht dhe me siguri duke e parë foton nuk ndiheni mirë.

Pjesa e kopsës dhe e zinxhirit janë në pjesën e pasme të xhinseve, ndërsa duhet të përgatiteni me idenë se mund t’i keni në gardërobën tuaj./ Burimi Elle/ Tiranapost.al