Showbiz

Dyshimeve për tradhti krimineli më seksi në botë u përgjigjet me një fjali

Dyshimeve për tradhti krimineli më seksi në botë u

Një ditë pasi krimineli më seksi në botë u fotografua me një brune, vendosi që të hedhë poshtë të gjitha aludimet se është ndarë nga miliarderja Chloe Green, trashëgimtarja e “Top Shop”.

Pasi kjo e fundit u shfaq pa unazën e fejesës, 35-vjeçari Jeremy Meeks u pa të martën i shoqëruar nga një brune, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë.

Dhe vetëm pak orë pas lajmeve, ai vendosi që të reagonte me një postim në Instagram.

“Jemi ende shumë të dashuruar”, shkroi Jeremy në foton ku pozont me të fejuarën.

 

View this post on Instagram

 

We are still very much in love lol

A post shared by JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial) on

Kështu që mos përhapni panik!/ Tiranapost.al

http://www.tiranapost.al/e-fejuara-miliardere-heq-unazen-e-fejeses-krimineli-me-seksi-ne-bote-shihet-me-nje-brune/