Showbiz

E patë mbrëmë në Eurovizion sozinë e Olti Currit?

E patë mbrëmë në Eurovizion sozinë e Olti Currit?

Konkurrenti i Gjeorgjisë në Eurovizion kishte një ngjashmëri të dukshme me Olti Currin dhe Rovena Dilo e vuri re e para. I bëri një foto, e postoi dhe me humor shkruan: “Gjeorgjia paska marrë Olti Currin për Eurovizion. Olti s`po më besohet që shkove para meje”.

[caption id="attachment_373241" align="aligncenter" width="923"] Postimi i Rovena Dilos në Instagram[/caption]

Kurse Olti nga ana tjeter i dërgoi ca emoji si një formë aprovimi për ngjashmërinë me këngëtarin që nuk arriti të futej në finale.

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije