Showbiz

Edhe të ardhurat e Shirli Valentinës do shkojnë për të prekurit nga tërmeti

Edhe të ardhurat e Shirli Valentinës do shkojnë për të

“Aktorja e “Shirli Valentina” dhe regjisorja Driada Dervishi kanë vendosur që të ardhurat e shfaqjes së kësaj fundjave në 7 dhe 8 dhjetor në ArTurbina të shkojnë për të prekurit nga tërmeti.

https://www.instagram.com/p/B5nGXt1FhOn/

"Bashkë me Adën vendosëm që të ardhurat e Shirli Valentinës që do të jetë këtë fundjavë, të shkojnë në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti. Me shpresën për të ndihmuar sadopak në këtë të situatë të vështirë ... 7 dhe 8 Dhjetor ora 19.00 në ArTurbina (salla e madhe)”, shkruan Olta në postimin e saj, duke iu shtuar listës së gjatë të atyre që kanë dhuruar për ngjarje të rëndë.

*Ky post u realizua nga Fabjola Hije