Showbiz

Angelina Jolie is hiding behind the FBI lawsuit against Brad Pitt!

Angelina Jolie is hiding behind the FBI lawsuit against Brad Pitt!

Angelina Jolie and Brad Pitt were considered the perfect couple before September 2016, when the actress filed for divorce and then the facade of the 'happy couple' fell and a series of problems came to light.

Angelina Jolie is hiding behind the FBI lawsuit against Brad Pitt!

The actress then only asked for physical custody of their six children.

"This decision was made for the health of the family," her rep told Us Weekly in a statement.

Angelina Jolie is hiding behind the FBI lawsuit against Brad Pitt!

Së fundmi, TMZ ka zbuluar se Angelina mund të jetë fshehur pas një padie të FBI-së kundër yllit të ‘Once Upon A time in Hollywood’. Në Padinë e FBI thuhet se gjatë një udhëtimi me avion Pitt dhunoi Angelina-n dhe më pas djalin e tij Maddox.

Angelina Jolie is hiding behind the FBI lawsuit against Brad Pitt!

Padia u ngrit në mënyrë anonime në prill, por kishte shenja se personi që ne griti ishte Angelina.

Angelina Jolie is hiding behind the FBI lawsuit against Brad Pitt!

“Tani kemi konfirmuar se ajo ishte me të vërtetë ajo që ngriti padinë, për të hedhur baltë mbi Pitt", thonë burime afër aktorit.

Angelina Jolie is hiding behind the FBI lawsuit against Brad Pitt!

Në padi thuhet se Brad e kapi Anxhelinën nga supet dhe e tundi me dhunë ndërsa bërtiste, "Ti po e çorodit këtë familje". Dhe më pas ai goditi
Maddox që ndërhyri për t’i ndarë, diçka që ai e ka mohuar.

PRAPA PADISË

Burimet pranë Brad Pitt thonë se ai u lirua sepse nuk kishte asnjë provë për të mbështetur pretendimet e bëra nga Angelina.

Tiranapost.al