Showbiz

Ermali rikthehet pas 8 vitesh në të njëjtin vend ku asgjë s`ka ndryshuar, veç  Dr. Florit

Ermali rikthehet pas 8 vitesh në të njëjtin vend ku asgjë

“Ka dhe kujtime të bukura që na trishtojnë... Rrugës për Përmet, ndalova tek i njëjti vend. Asgjë nuk kish ndryshuar. Si 8 vite më parë. E njëjta tavolinë, të njëjtat karrige. I paharruar Dr.Flori”, shkruan Ermal Mamaqi.

[caption id="attachment_432711" align="aligncenter" width="935"] Postimi i Ermalit në Instagram[/caption]

Ai është ulur fiks si në njëjtën tavolinë si dikur me mikun e tij të ngushtë, Dr. Florin që u nda nga jeta 5 vjet më parë.  Ama vazhdimisht kujtohet nga miqtë e tij në rrjete sociale dhe fansat.

*Ky post u realizua nga Fabjola Hije