Showbiz

Ersi në botën e çudirave feston nisjen e sezonit të verës me një foto nudo

Ersi në botën e çudirave feston nisjen e sezonit të

Është moskokëçarëse dhe i bën gjërat ashtu si i ndjen. Si në foton e postuar së fundmi, nudo. Ersi është shtrirë barkazi dhe ka pozuar tërësisht e zhveshur duke i uruar mirëseardhjen sezonit të plazhit nga Maldives.

[caption id="attachment_373721" align="aligncenter" width="800"] Postimi i Ersit në Instagram[/caption]

Sa për linjat e saj, s`kemi ç`themi se foto flet vetë.

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije